23.11.2016.

Književna večer posvećena Alice Munro

U okviru Dana Kanade u Subotici u čitaonici Gradske knjižnice Subotica bit će priređena književna večer posvećena kanadskoj dobitnici Nobelove nagrade za književnost Alice Munro. O književnom opusu spisateljice govorit će ravnatelj nakladničke kuće „Agora” Nenad Šaponja, pisac i kritičar Đorđe Pisarev i predstavnica Kanadskog veleposlanstva Olgica Marinković. Večer će moderirati ravnatelj Gradske knjižnice Subotica Dragan Rokvić.

Srdačno Vas očekujemo u četvrtak, 1. prosinca 2016. godine, s početkom u 19 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica.