24.1.2017.

Općinska smotra recitatora

Tradicionalna smotra recitatora, koja se organizira svake godine na razini Republike Srbije, bit će organizirana za područje Grada Subotica u srijedu, 22. veljače 2017. godine s početkom u 9 sati u Gradskoj knjižnici u Subotici.

Prema pravilima i propozicijama smotre recitatora, pjesma koju recitira mlađi i srednji uzrast može trajati najviše tri minute, a za stariji uzrast četiri minute.

Prijave na obrascu dostaviti najkasnije do 14. veljače 2017. godine na adresu: GRADSKA KNJIŽNICA Subotica, Cara Dušana 2.

Viši rang natjecanja (Zonska smotra) bit će održan u subotu, 4. ožujka 2017. godine s početkom u 10,00 sati također u Gradskoj knjižnici.