24.1.2017.

„Čitanjem do zvijezda” za osnovce i srednjoškolce

Prva razina kviza znanja „Čitanjem do zvijezda” za učenike osnovnih škola u Subotici i okolici bit će održana u ponedjeljak, 30. siječnja 2017. godine dok će druga, regionalna razina za srednjoškolce biti održana u petak, 3. veljače 2017. godine.

Organizatori ovog kviza za poticanje čitanja su Hrvatska mreža školskih knjižničara, a u Subotici ga provodi Gradska knjižnica Subotica u suradnji s Hrvatskim nacionalnim vijećem.

Pobjednici školskih natjecanja na razini osnovnih škola sudjelovat će na međuškolskom kvizu koji će biti održan u Gradskoj knjižnici Subotica dok će se srednjoškolci, koji osvoje potrebnu razinu bodova, plasirati na državno natjecanje koje je zakazano za 26. travnja 2017. godine.