22.2.2017.

Predstavljanje novih knjiga Svetislava Rajšića

Srdačno vas očekujemo u petak 24. veljače 2017. godine, u 19 sati, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica, kada će biti održano predstavljanje pet novih knjiga Svetislava Rajšića, objavljenih u drugoj polovici protekle i tijekom veljače tekuće godine. Na promociji će biti riječi i o zbirci pjesama „Molski durovi i durski molovi”, o tri knjige aforizama i dnevničkih zapisa „Novi radovi I”, „Novi radovi II” i „Novi radovi III”, kao i o romanu „Izbjeglica”. Domaćin promocije je Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica, a o knjigama će uz autora govoriti i recenzenti Ljiljana Bilbija Stijepović i Zlatko Peić.

Dobro nam došli.