23.2.2017.

Ne sudi o knjizi po koricama

U povodu Nacionalnog dana knjige Gradska knjižnica Subotica je u suradnji s Književnim klubom Urlik organizirala igru za korisnike knjižnice. Odabrali smo za čitatelje neke od brojnih, a izuzetnih naslova i autora, umotali smo ih u papir i napisali par riječi kao smjernice o knjizi, a da pri tome nismo odali koji naslov je u pitanju.

Igra će trajatiod 27. veljače do 4. ožujka,a pravila susljedeća:
- mogu se posuditi najviše 3 knjige
- kada odaberete knjige, odnesite ih do šaltera da bi Vas knjižničar zadužio
- omot skinite kod kuće (ako izdržite toliko dugo)
- iako knjiga nije iz vašeg omiljenog žanra, pružite joj šansu jer Vas možda osvoji.

O vašim dojmovima o knjigama izabranim „na slijepo“, pišite nam na našoj Facebook stranici.

I ne zaboravite...... NE SUDITE O KNJIZI PO KORICAMA.