4.5.2017.

Nacionalna razina „Čitanjem do zvijezda” za osnovce

Nacionalno natjecanje u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda” s međunarodnim učešćem za učenike osnovnih škola bit će održano u petak, 5. svibnja 2017. godine, u Čakovcu, Hrvatska. Pored brojnih ekipa iz cijele Hrvatske na ovom natjecanju sudjelovat će i učenice OŠ „Vladimir Nazor” iz Đurđina: Josipa Dulić, Lucija Horvacki i Josipa Stantić u kategoriji kviza znanja dok će plakat predstaviti Josipa Horvacki.

Organizatori ovog kviza za poticanje čitanja su Hrvatska mreža školskih knjižničara, a u Subotici ga je provela Gradska knjižnica Subotica u suradnji s Hrvatskim nacionalnim vijećem.