6.3.2012.

Održana Općinska smotra recitatora

U utorak, 6. ožujka 2012. godine, u Gradskoj biblioteci u Subotici održana je Općinska smotra recitatora.

Na zonsko natecanje iz subotičke općine plasirali su se:

Mlađi uzrast (niži razredi osnovne škole): Sara Čović, Bojana Drčić, Kamilla Horvat, Lucija Ivanković Radaković, Donna Karan, Vladana Radulović, Dejan Vrana i Milica Vuković.

Srednji uzrast (viši razredi osnovne škole): Davorin Horvacki, Josip Jaramazović, Saška Jurić, Heléna Mányi, Fanni Mészáros, Filip Nimčević, Mina Vavan i Anja Vejić.

Stariji uzrast (srednje škole): Noémi Kőműves, Ivan Kovač, Tamás Kovács, Igor Mihajlović, Demijan Palančai, Anita Risztity, Attila Rizsányi, Dragana Sudarević i Robert Zahorjanski.

Najbolji recitatori nagrađeni su diplomom i plasirali su se na zonsko natjecanje koje će biti održano u petak, 9. 03. 2012. u Gradskoj biblioteci u Subotici s početkom u 10.00 sati.

Na općinskoj smotri nastupilo je 80-ak recitatora na svim zastupljenim jezicima u našoj općini iz osnovnih i srednjih škola te KUD-ova.

Organizatori su Kulturno-prosvjetna zajednica i Gradska biblioteka u Subotici.

Članovi žirija:

JELENA MIHAJLOVIĆ, glumica subotičkog Narodnog kazališta