27.7.2017.

Autorsko veče Mihalja Čordaša

Udruga za mađarski jezik i čitateljski klub "Kossa János"

Priređuje u čitaonici Gradske knjižnice Subotica u četvrtak, 3. kolovoza 2018. godine s početkom u 18 sati

autorsku večer

MIHÁLYA CSORDÁSA

spisatelja, povijesničara književnosti, književnog i kazališnog kritičara, redaktora,

publicista i profesora književnosti.

" ...NA TAJ MALI PLAMEN U DUBINI..."

(Csordás)

Uvodnu riječ održat će Zsuzsa Farkas, predsjednica UMJČKKJ

Sudjeluju: Betty Verbászi, pripovjedačica i recitatorica iz Budimpešte i Londona, nagrađena prestižnom nagradom "Radnóti", Gabriella Jónás, glumica, profesorica na Akademiji kazališnih umjetnosti u Novome Sadu, Frigyes Kovács, glumac, profesor na Akademiji kazališnih umjetnosti u Novome Sadu, István Bencsik, novinar i redaktor Subotičkog mađarskog radija.

Voditelj programa i razgovora je Gábor Agárdi, redaktor i suradnik Televizije Pannon.

U programu sudjeluje Mária Megyeri, violinistica, profesorica Glazbene škole u Subotici.

SRDAČNO VAS OČEKUJEMO! (Ulaz je slobodan)