28.9.2017.

Akcija u povodu Mjeseca knjige i Dana knjižnice

Obavještavamo srednjoškolce da će u mjesecu knjige, u razdoblju od 02. do 31. listopada 2017. godine, imati mogućnosti postati članovima Gradske knjižnice Subotica po cijeni od 400 dinara.

Članarina važi dvanaest mjeseci na svim odjelima i u svim ograncima.

U ovom razdoblju posuđene knjige, koje ste zadržali dulje od dopuštenog vremena, možete vratiti bez plaćanja zakasnine.

Gradska knjižnica Subotica u listopadu ima i nekoliko akcija i pogodnosti za sve građane. Od 09. do 14. listopada, osim 13. kada zbog proslave Knjižnica neće biti otvorena za stranke, građani će se moći učlaniti u Gradsku knjižnicu Subotica s 50 posto popusta, tj. po cijeni od 400 dinara. Također, u tom razdoblju moći će vratiti knjige koje su zadržali dulje od dopuštenog bez plaćanja zakasnine. Za srednjoškolce ove pogodnosti važe tijekom cijelog listopada.

Dobro nam došli!