10.10.2017.

Promocija knjige Géze Gyónija u Knjižnici na Paliću

Srdačno vas očekujemo na predstavljanju knjige Géze Gyónija „Bilješke o danu” koju u povodu Tjedna knjige organiziraju Nakladnička kuća Életjel iz Subotice i Gradska knjižnica Subotica. O knjizi će govoriti Valéria Ágoston Pribilla a u programu će sudjelovati Dóra Hicsik, Zsuzsa Lőrincz i Aranka Miklenovics. Moderatorice večeri su Valéria Beszédes i Irén Bognár. Kao popratni program bit će postavljena izložba „Bácskai Hírlap 120.” autorice Dóre Hicsik.

Promocija će biti održana u čitaonici Knjižnice na Paliću 11. listopada 2017. s početkom u 17 sati.