1.2.2018.

Promocija knjige Katarine Korponaić „Tajanstvena Subotica (Obiteljska i zavičajna kronika)”

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige Katarine Korponaić „Tajanstvena Subotica (Obiteljska i zavičajna kronika)”, u srijedu, 7. veljače 2018. godine, s početkom u 18 sati, u knjižnici na Paliću. Pored autorice, o knjizi će govoriti i recenzenti Stevan Mačković, ravnatelj Povijesnog arhiva Subotica, Ljubomir Đorđević, novinar i sociolog, i Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica. Moderatorica će biti Jelena Cvetić, knjižničarka Gradske knjižnice Subotica.