19.2.2018.

„Čitanjem do zvijezda” regionalna razina za srednjoškolce

U petak, 23. veljače 2018. godine bit će održana druga, regionalna razina natjecanja kviza znanja i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda” za srednje škole u Republici Hrvatskoj na kojoj će sudjelovati i šestero učenika Gimnazije „Svetozar Marković” iz Subotice. Stručno povjerenstvo pregledat će multimedijski uradak Emanuele Bošnjak koja je na prethodnoj školskoj razini osvojila prva mjesto. Sudionici online kviza iz subotičke Gimnazije su: Nađa Kovač, Marijana Mačković, Zdenko Ivanković, Daniel Kujundžić i Luka Prćić.

Organizatori ovog kviza za poticanje čitanja su Hrvatska mreža školskih knjižničara, a u Subotici ga provodi Gradska knjižnica Subotica u suradnji s Hrvatskim nacionalnim vijećem.

Želimo im puno uspjeha u daljnjem natjecanju.