17.4.2018.

VI. Likovno-literarno-novinski natječaj „Bogatstvo različitosti”

U povodu Svjetskog dana knjige i autorskih prava po šesti put OŠ „Matija Gubec” iz Tavankuta organizira završnu svečanost likovno-literarno-novinskog natječaja „Bogatstvo različitosti”, koja će biti održana u ogranku subotičkeGradske knjižnice na Paliću 20. travnja 2018. godine s početkom u 12 sati.

Tom prigodom bit će predstavljen zbornik radova „Bogatstvo različitosti 2013. - 2017.” te dodijeljene nagrade, pohvale i zahvalnice sudionicima ovogodišnjeg natječaja.