26.9.2018.

Završeni su radovi prve faze izgradnje nove čitaonice u dvorištu Gradske knjižnice Subotica

Završeni su radovi prve faze projekta izgradnje nove čitaonice i staklenog krova u atriju Gradske knjižnice Subotica.

Za ovaj projekt je sredstva osigurala Vlada Republike Mađarske posredstvom Fonda Gábor Bethlen iz Budimpešte u iznosu preko 19 800 000 dinara. Očekuje se nastavak izgradnje prema izrađenom projektu, te će do sredine 2019. godine nova čitaonica u prizemlju, odnosno manja čitaonica na prvom katu za istraživače i druge prostorije biti predate korisnicima.