14.11.2018.

Predstavljanje nove knjige Ilije Tucića pod nazivom „Priče ravnice“

Pozivamo Vas na predstavljanje nove knjige novosadskog novinara Ilije Tucića pod nazivom „Priče ravnice“, trenutačno najčitanije knjige u Vojvodini.

Ilija Tucić, pisac i publicist, rukovoditelj sektora naklade na Radio-televiziji Vojvodine i glavni urednik Vojvođanskog magazina predstavit će 53 nove priče u Gradskoj knjižnici Subotica, u četvrtak 15. studenog 2018. godine u 19 sati.

Moderator književne večeri bit će Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica.

Srdačno Vas očekujemo!