5.12.2018.

Pozivnica

Pozivamo Vas na promociju Turističkog i gastronomskog vodiča „Salaši za Vas, autora Miroslava Božina. Vodič sadrži 65 turističkih i vinskih salaša, 100 salašarskih jela i rječnik u kojem se nalazi 100 salašarskih pojmova.Promocija knjige bit će održana u čitaonici Gradske knjižnice Subotica, 6. prosinca 2018. godine, s početkom u 19 sati.

EKSKLUZIVNO:

Promocija pjesme „Aj, aj, ajmo na salaš”Baneta Krstića, napisane i komponirane za TV serijal „Salaši za Vas”.

U PROMOCIJI SUDJELUJU:

Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica,

prof. dr. Boško Kovačević, politolog,

Toni Bedalov, novinar – dopisnik RTS iz Subotice,

Miroslav Božin, autor turističkog i gastronomskog vodiča i TV serijala „Salaši za Vas.

DEGUSTACIJA: salašarski specijaliteti!

Srdačno Vas očekujemo!