14.5.2019.

Republička smotra recitatora

51. Republička smotra recitatora, pod nazivom „Pjesniče naroda mog”, bit će održana u Valjevu, 17. i 18. maja 2019. godine (petak i subota) na velikoj sceni Centra za kulturu Valjevo.

Suboticu će ove godine predstavljati dvijerecitatorice mlađeg uzrasta, Višnja Vilov, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj” Subotica i Noémi Božić, OŠ „Széchenyi István” Subotica.

Inače, Višnja Vilov je na Pokrajinskoj smotri u Sečnju proglašena za najbolju recitatoricu smotre u svojoj kategoriji dok je Noémi Božić osvojila treće mjesto. Ponosni na dosadašnji postignuti rezultat želimo im uspješan nastup na republičkom natjecanju.