20.5.2019.

Noémi Božić druga u Srbiji

Noémi Božić, učenica Osnovne škole „Széchenyi István” iz Subotice osvojila je drugo mjesto na 51. Republičkoj smotri recitatora „Pjesniče naroda mog” održanoj 17. i 18. svibnja 2019. godine u Valjevu. Noémi je nastavila nizati odlične rezultate budući da je prošle godine bila četvrta na republičkom natjecanju.

Uz nju je na smotri u Valjevu nastupila i Višnja Vilov (OŠ „Jovan Jovanović Zmaj” Subotica). Obje su se natjecale u kategoriji recitatora mlađeg uzrasta (od 1. do 4. razreda osnovne škole).

Postignuti uspjesi rezultat su dugogodišnjeg kvalitetnog rada u oblasti recitatorstva u našem gradu.