19.7.2019.

„Provedi noć s knjigom” po peti put

I ovu će školsku i čitateljsku godinu članovi tinejdžerskog čitateljskog kluba Gradske knjižnice Subotica pod imenom „Flâneuri” zaokružiti noćenjem u Knjižnici. Svoje cjelodnevno druženje obavit će po prvi puta u knjižnici na Paliću 22. srpnja 2019. godine jer je ovo poznato izletište tema njihovog susreta. U duhu flanerizma pripremljene su radionice, šetnja, tulum, olimpijada, filmovi te dušeci za spavanje među knjigama. Bit će ovo peto noćenje u knjižnici mladih čitatelja koji već godinama umno sazrijevaju pod okriljem Gradske knjižnice Subotica.