5.8.2019.

Prvi Travel MeetUp u Subotici

Po prvi put u Subotici, bit će održan Travel MeetUp, u četvrtak 08.08.2019. u čitaonici Gradske knjižnice, s početkom u 17.30.Gostovat će Ivan Marjanović, psiholog, skladatelj, poduzetnik u području marketinga, ljubitelj ekstremnih sportova, ali povrh svega strastveni putnik, koji je do sada posjetio 41 zemlju, a posebnu ljubav je iskazao spram afričkih država, njenih ljudi, kulture, tradicije, glazbe i hrane. Ivan je strastven u odluci što bolje prenijeti i dočarati ljepotu Afrike kroz svoje fotografije.Ukoliko volite putovanja, fotografiju, Afriku, ako ste i sami zainteresirani za pustolovinu ili ste jednostavno samo radoznali saznati nešto novo i zanimljivo iz prve ruke, dođite obići Afriku s Ivanom.Uz Ivanovo bogato iskustvo koje će nesebično dijeliti sa svima prisutnima kroz izlaganje i zanimljive video zapise iz posjeta raznim afričkim plemenima, nazočni posjetitelji mogu očekivati izložbu Ivanovih fotografija s tla afričkog kontinenta.