28.8.2019.

Izložba u povodu Dana grada Subotice

Gradska knjižnica Subotica priključila se obilježavanju Dana grada Subotice izložbom pod nazivom U susret 130. obljetnici osnutka Gradske knjižnice Subotica. Ovom prilikom, akcenat je na knjižničarima i korisnicima knjižničnih usluga, te će posjetitelji imati prigodu vidjeti neke od fotografija koje oslikavaju više desetljeća svakodnevni život najstarije ustanove kulture u gradu.

Srdačno vas pozivamo na otvorenje izložbe 29. kolovoza 2019. godine u 13 sati u kataloškoj sobi Gradske knjižnice Subotica.