7.10.2019.

Izložba - „Život i redalice“

Povodom Dječjeg tjedna u utorak, 8. listopada 2019. godine u 10 sati na Dječjem odjelu Gradske knjižnice Subotica bit će otvorena izložba pod nazivom „Život i redalice“. Ova putujuća izložba je stigla iz Budimpešte, a prvi put je prikazana u Muzeju za mađarski jezik u Széphalomu i predstavlja mađarske redalice i dječje pjesmice ilustrirane fotografijama u boji. Organizator izložbe je Udruga za mađarski jezik i čitateljski klub „János Kossa“ u suorganizaciji s Gradskom knjižnicom Subotica. Izložbu će otvoriti predsjednica Udruge, Zsuzsa Farkas.