6.11.2019.

„TAD MOJA VILA PREDA ME GRANU…” otvorenje izložbe o Lazi Kostiću

Izložba „Tad moja vila preda me granu…”, posvećena 110. godišnjici nastanka pjesme Laze Kostića Santa Maria della Salute, bit će otvorena u Gradskoj knjižnici Subotica u četvrtak, 7. studenog 2019. godine s početkom u 18 sati. Na otvorenju izložbe govorit će ravnateljica Gradske knjižnice „Karlo Bijelicki” iz Sombora, Nataša Turkić, prof. dr. Nataša Gojković i autor izložbe, zavičajni povjesničar i publicist Milan Stepanović. Izložba je plod suradnje Gradske knjižnice „Karlo Bijelicki” i Udruge građana „Norma” pod pokroviteljstvom Grada Sombora. Dizajn potpisuje Dejan Podlipec.

Subotička publika će moći posjetiti izložbu do 18. studenog 2019. godine.

Dobro nam došli.

Naslovnica Usluge Kontakt Radno vrijeme