13.12.2019.

Pozivnica

Srdačno Vas pozivamo na zajedničku izložbu fotografija, radova učenika Politehničke škole, koja će biti otvorena u ponedjeljak, 16. 12. 2019. godine u 16.30 sati, u ogranku Gradske knjižnice na Paliću.
Na satima fotografije su pravili kamere obskure kojima su fotografirali i izrađivali fotograme u mračnoj komori.
Želja im je da rodbina, prijatelji i nastavnici uživaju u njihovim radovima koje su napravili bez foto-aparata.
Izložbu radova pripremila je predmetna nastavnica master likovna umjetnica Jovana Reljić.
Očekujemo vas!

LTD1/11, LT 2/11 i GFD 2/9