10.2.2020.

Predstavljanje knjige „Gospodar samoće u vremeplovu jedne zemlje”

Pozivamo vas na predstavljanje knjige Gospodar samoće u vremeplovu jedne zemlje, Mladena Maksimovića, koje će biti održano u čitaonici Gradske knjižnica Subotica, u četvrtak 13. veljače 2020. godine, s početkom u 19 sati. Knjiga predstavlja omaž glazbenom sastavu Azra i umjetničkom stvaralaštvu Branimira Džonija Štulića. Osim autora, o knjizi će govoriti i Bogomir Mijatović, glazbeni urednik, novinar i publicist, te pisac Batrić Ćalović. Dio glazbenog programa bit će gitarist prof. Damir Malešev.

Srdačno vas očekujemo.