5.3.2020.

Predstavljanje knjige „Pjevajuća ptica“ Aleksandre Saške Erdeg

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige „Pjevajuća ptica“ Aleksandre Saške Erdeg koje će biti održano u četvrtak, 12. ožujka 2020. godine s početkom u 19 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica.

Prisutne će pozdraviti ravnatelj knjižnice Dragan Rokvić, dok će o knjizi govoriti književnica Jasmina Malešević. Moderatorica večeri je bibliotekarka Sanja Vasić. Stihove Aleksandre Erdeg govorit će: Zora Tomašev, Olgica Suturović, Maja Rakočević, Isidora Otašević, Branislava Kiselički, Igor Mašić, Sonja Viličić, Anica Mihailovski, Edita Kadirić i Livia Radmanić.

Dobro nam došli.