16.3.2020.

OBAVIJEST

Povodom uvedenog izvanrednog stanja na teritoriju Republike Srbije glede pandemije virusa COVID-19, od dana 17. 03. 2020. godine Gradska knjižnica Subotica neće biti otvorena za korisnike i posjetitelje do daljnjeg. Za neophodne službe organizirat će se minimum procesa rada, i unaprijed vas molimo za razumijevanje zbog izmijenjenih okolnosti i manjeg broja izvršitelja.

Pravodobno ćemo Vas obavijestiti o normalizaciji režima rada s korisnicima, i zahvaljujemo Vam na razumijevanju.