2.6.2020.

Obavijest

Podsjećamo cijenjene korisnike Gradske knjižnice Subotica da do 10. lipnja 2020. godine mogu vratiti knjige koje su posudili prije objave izvanrednog stanja bez plaćanja zakasnine.

Do istog datuma učenici osnovnoškolske dobi mogu riješiti online upitnik kviza „Čitam i skitam” kao i učlaniti se po promotivnoj cijeni od 300 dinara.

Istodobno podsjećamo na radno vrijeme Gradske knjižnice Subotica. Posudbeni odjel za odrasle i Dječji odjel su otvoreni svakog radnog dana od 7:30 do 19:30, a Znanstveni odjel s čitaonicom i Zavičajni odjel od 7:30 do 14:30. Subotom svi odjeli rade od 8:00 do 13:00 sati.