23.6.2020.

Priznanja srednjoškolcima, sudionicima kviza „Čitanjem do zvijezda”

U ponedjeljak, 29. lipnja 2020. godine u čitaonici Gradske knjižnice Subotica s početkom u 17 sati, bit će obilježen završetak još jedne sezone kviza znanja i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda” za srednjoškolce koji organizira Hrvatska mreža školskih knjižničara a u Subotici ga je protekle školske godine provela Gradska knjižnica Subotica u suradnji s NIU „Hrvatska riječ”. Tom prigodom sudionicima sve tri razine natjecanja, školske, regionalne i nacionalne, bit će uručene zahvalnice i prigodne nagrade. I pored brojnih poteškoća kviz je uspješno realiziran s manjim odlaganjima u dvije kategorije (online test znanja i multimedijski uradak) a u njemu je ukupno sudjelovalo 23 učenika subotičke gimnazije „Svetozar Marković”, Politehničke i Medicinske škole koji nastavu pohađaju na hrvatskom jeziku.