22.2.2021.

Općinska smotra recitatora

Općinska smotra recitatora „Pjesniče naroda mog” bit će održana u petak, 12. ožujka 2021. godine na sceni Jadran, Narodnog kazališta Subotica, Park Ferenca Raichlea. Početak smotre je u 9 sati a bit će održana uz poštivanje svih propisanih mjera prevencije isprečavanja širenja zaraze izazvane korona virusom.

Raspored smotre recitatora (na srpskom, hrvatskom mađarskom jeziku, te drugim jezicima nacionalnih zajednica):

- od 9 do 11 sati niži uzrast od I.-IV. razreda;

- od 11 do 13 sati srednji uzrast od V.-VIII. razreda;

- od 13 do 15 sati stariji uzrast (srednje škole).

Raspored smotre je orijentaciono utvrđen. Termini po pojedinim uzrastima mogu varirati u ovisnosti od broja prijavljenih sudionika.

Prijave na obrascu dostaviti najkasnije do 5. ožujka 2021. godine na adresu: Gradska knjižnica Subotica, Cara Dušana 2, Subotica.

Viši rang natjecanja (Zonska smotra) bit će održan u petak, 19. ožujka 2021. godine s početkom u 9 sati također na sceni Jadran, Narodnog kazališta Subotica, Park Ferenca Raichlea.