9.4.2021.

„Knjižnica na otvorenom”

U okviru ciklusa „Knjižnica na otvorenom” Gradska knjižnica Subotica Vas poziva na predavanje pod nazivom „Povijest Palića – uređenje parka – mapiranje predjela” koje će se održati u subotu, 10. travnja 2021. godine u 11 sati, na otvorenom prostoru, u parku iza palićke knjižnice. Izlaganje ravnatelja Gradske knjižnice Subotica Dragana Rokvića uvodno je predavanje ciklusa „Knjižnica na otvorenom” sukladno protupandemijskim mjerama. Projekt realiziraju viši diplomirani bibliotekari Dragan Rokvić, Irén Bognár i Helena Omerović.