5.5.2021.

„Prije nego što zađe sunce”, promocija novog romana Éve Pap

„Prije nego što zađe sunce” naziv je novog romana spisateljice iz Mađarske, Éve Pap, koji će biti predstavljen 13. svibnja 2021. godine u novoj čitaonici Gradske knjižnice Subotica s početkom u 19 sati. Ovaj roman, kao i prethodni, interesantan je i uzbudljiv jer se radnja većim djelom odigrava u Subotici.

Moderatorica večeri bit će Irén Bognár, viša diplomirana bibliotekarka, pozdravnu riječ će održati Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica a ulomke iz knjige čitat će Árpád Csernik, glumac Narodnog kazališta Subotica.