20.5.2021.

Seminar „Medijska pismenost za zrelo doba” u Gradskoj knjižnici Subotica

U petak, 21. svibnja 2021. godine s početkom 11 sati u Gradskoj knjižnici Subotica u organizaciji Udruge Knjižnica plus iz Beograda u suradnji s Gradskom knjižnicom Subotica i Centrom za edukaciju i kreativni razvoj održat će se seminar za knjižničare na temu „Medijska pismenost za zrelo doba”.

Predavači će biti: prof. dr. Miroljub Radojković, dr. Maja Vukadinović, dr. Tamara Vučenović, dr. Ljiljana Manić, dr. Vesna Crnogorac, dr. Marijana Matović, prof. dr. Dalibor Petrović.