26.7.2021.

Promocija knjige Zoltána Sándora na Paliću

Srdačno Vas pozivamo na promociju knjige Zoltána Sándora „Otisak našeg vremena : knjiga o čitanju” koja će biti održana 28. srpnja 2021. godine u knjižnici na Paliću u sklopu projekta „Knjižnica na otvorenom”. Početak je u 18 sati. Ovu knjigu objavila je nakladnička kuća „Életjel” 2020. godine. S piscem će o knjizi razgovarati Valéria Dévavári Beszédes, ravnateljica nakladničke kuće „Életjel”, Miklós Benedek, novinar i pisac i Imre Molnár, ilustrator knjige.