1.12.2021.

„Long Play” - promocija knjige

Srdačno vas pozivamo na promociju knjige Blagoja Borislava Pešića „Long Play” koja će biti održana 3. prosinca 2021. godine s početkom u 18 sati u novoj čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Knjiga „Long Play - zabilješke u vremenu” je monografija fotografija koja sadrži 1 332 portreta 333 regionalna glazbenika koji su započeli svoje karijere između 1950. i 2000. godine. Pored autora o knjizi će govоriti i Gábor Lengyel. Moderator večeri bit će Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica.