25.3.2022.

„Dezső Kosztolányi u novoj digitalnoj eri – Digitalni formati Gradske knjižnice Subotica” naziv je programa kojim Gradska knjižnica Subotica obilježava godišnjicu rođenja književnika Dezsőa Kosztolányija, jednog od najistaknutijih književnika mađarske književnosti 20. stoljeća. Ovaj kratak omaž bit će održan u novoj čitaonici Gradske knjižnice Subotica 29. 03. 2022. godine s početkom u 10 sati. O književniku će govoriti ravnatelj Gradske knjižnice Subotica Dragan Rokvić, a novu digitalnu platformu Knjižnice predstavit će Anita Lalits, diplomirana bibliotekarka.