31.3.2022.

Novi termin održavanja 53. Pokrajinske smotre recitatora „Pjesniče naroda mog”

Na zahtjev velikog broja pedagoga a zbog održavanja različitih natjecanja učenika srednjeg uzrasta, promijenjen je ranije utvrđen termin i raspored održavanja Pokrajinske smotre recitatora „Pjesniče naroda mog”.

Tako će sada konačni termini održavanja 53. Pokrajinske smotre recitatora „Pjesniče naroda mog” koja će biti održana u Obrazovno kulturnom centru Sečanj biti sljedeći:

- petak, 8. travnja 2022. godine- smotra recitatora ze učenike srednjeg uzrasta (od 5. do 8. razreda osnovne škole) u 11 sati

- subota, 9. travnja 2022. godine- smotra recitatora ze učenike mlađeg uzrasta (od 1. do 4. razreda osnovne škole) u 11 sati

- nedjelja, 10. travnja 2022. godine- smotra recitatora ze učenike starijeg uzrasta (srednja škola) u 11 sati