21.2.2011.

Općinska smotra recitatora

Tradicionalna smotra recitatora pod nazivom "Pjesniče naroda mog", koja se organizira svake godine na razini Republike Srbije, bit će organizirana za područje Grada Subotica u srijedu, 23. veljače 2011. godine s početkom u 9 sati u Gradskoj biblioteci u Subotici.

Raspored smotre recitatora (na srpskom, hrvatskom i mađarskom jeziku, te drugim jezicima nacionalnih zajednica):

• od 9,00-10,30 sati niži uzrast od I.-IV. razreda;
  • od 10,30-12,00 sati srednji uzrast od V.-VIII. razreda;
  • od 12,00 sati stariji uzrast (srednje škole).

Raspored smotre je orijentaciono utvrđen. Termini po pojedinim uzrastima mogu varirati u ovisnosti od broja prijavljenih sudionika.

Smotra ima natjecateljski karakter a sudjeluju osnovne i srednje škole, kulturno-umjetnička društva i kulturni centri sa teritorija Grada Subotica.

Viša razina natjecanja (Zonska smotra) održat će se u ponedjeljak, 7. ožujka 2011. godine s početkom u 10,00 sati također u Gradskoj biblioteci u Subotici.