20.5.2022.

Promocija knjige Ildike Lovas

Srdačno Vas pozivamo na promociju knjige „Duša grada ili znaci identiteta: subotičke kolumne” Ildikó Lovas. Ovo izdanje prijevod je na srpski jezik prethodno objavljene knjige na mađarskom jeziku. Predstavljanje knjige bit će se održano 25. svibnja 2022. godine u 18 sati unovoj čitaonici Gradske knjižnici Subotice. O knjizi će, pored autora, razgovarati Mile Tasić, likovni umjetnik, dr. Zsombor Szabó, prevoditelj, mr. Győző Bordás, recenzent knjige i Lénárd Lackó, grafički urednik izdanja. Moderator večeri je Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotice.