6.7.2022.

Promocija knjige u povodu obilježavanja 75. obljetnice tjednika „Hét Nap”

Povodom jubilarne, 75. godišnjice izlaženja tjednika „Hét Nap”, u četvrtak 14. 7. 2022. godine u 18 sati u Gradskoj knjižnici Subotica (nova čitaonica), bit će predstavljena knjiga dr. sc. Zoltána Mészárosa „Treperenje: od 7 Nap do Hét Nap – 35 godina povijesti obiteljskog časopisa” (Villanások: a 7 Naptól a Hét Napig – egy családi lap 35 évéből).

Gost večeri bit će povjesničar dr. sc. Zoltán Mészáros a moderatorica glavna i odgovorna urednica tjednika „Hét Nap” Livia Tóth. U programu će sudjelovati i Máté Ábrahám (violončelo) i Noémi Kucsera (gitara).

Nakon predstavljanja knjiga će se moći kupiti po cijeni od 500 dinara.

Srdačno Vas očekujemo.