13.9.2022.

Promocija knjiga Milana Nikolića Izana

Srdačno vas pozivamo na promociju knjiga Milana Nikolića Izana, koja će biti održana u četvrtak, 15. 9. 2022. godine u 18 sati u novoj čitaonici Gradske knjižnice Subotica.

O autoru: „Pišem prozu i poeziju i uglavnom sva djela su ljubavnog karaktera. Ona imaju za osnovu karakter Božanske ljubavi koja se ispoljava kroz ljudsko shvaćanje i razumijevanje riječi ljubav i davanje. U svom desetogodišnjem radu napisao sam šest knjiga: „Lanac ljubavi”, „U dahu izdaha”, „Vinčanska kabala u Lancu ljubavi”, „Dnevnik duše”, „Žig vrelih usana” i „Dah brončane Tračanke”.