17.10.2022.

Promocija dva romana Anikó Hugyec u ogranku knjižnice na Paliću

U ogranku Gradske knjižnice Subotica na Paliću 19. listopada 2022. godine s početkom u 17 sati, bit će predstavljena dva romantična romana Anikó Hugyec „Premalo vremena” i „Previše dug put”.

Moderatorica promocije bit će Judit Kádár, a ulomke iz romana će čitati knjižničarka Helena Omerović.

Spisateljica iz Kanjiže se, kako sama kaže, nikada nije imala ambicija postati pisac, iako je oduvijek voljela čitati. Želimo joj puno uspjeha na ovom putu. Nakon promocije zainteresirani posjetitelji moći će kupiti knjige.