8.2.2023.

Promocija knjige „Fragmenti : Izbor intervjua 2003. – 2022.”

U povodu 20. obljetnice od izlaska prvoga broja obnovljenog tjednika „Hrvatska riječ” (31. siječnja 2003.), NIU „Hrvatska riječ” objavila je knjigu „Fragmenti : Izbor intervjua 2003. – 2022.”. Knjiga donosi dijelove iz nekih od najzanimljivijih intervjua objavljenih u tjedniku u protekla dva desetljeća.
Prva promocija knjige bit će održana u četvrtak, 9. veljače 2023. godine, u novoj čitaonici Gradske knjižnice Subotica s početkom u 18 sati.
Urednica knjige je Jasminka Dulić dok je predgovor napisao Zoran Panović.