1.3.2023.

Općinska smotra recitatora

Tradicionalna smotra recitatora pod nazivom „Pjesniče naroda mog”, koja se organizira svake godine na raziniRepublike Srbije, bit ćeodržana za područje Grada Suboticeu četvrtak, 2. ožujka 2023. godine s početkom u 9 sati u Gradskoj knjižnici Subotica.

Orijentacioni raspored smotre recitatora:

- od 9:00 do 10:30 sati niži uzrast (učenici od I. do IV. razreda osnovne škole)

- od 10:30 do 12:00 sati srednji uzrast (učenici od V. do VIII. razreda osnovne škole)

- od 12:00 sati stariji uzrast (učenici srednje škole).

Raspored smotre je orijentaciono utvrđen. Termini po pojedinim uzrastima mogu varirati u ovisnosti od broja prijavljenih sudionika.

Smotra ima natjecateljski karakter a sudjeluju osnovne i srednje škole, kulturno-umjetnička društva, udruge i kulturni centri s teritorijaGrada Subotica.

Viša razina natjecanja (Zonska smotra) bit će održanatjedan dana kasnije, u četvrtak, 9. ožujka 2023. godine s početkom u 10 sati također u Gradskoj knjižnici Subotica.