10.3.2023.

Književna večer, izložba slika i promocija sedme knjige

Književna večer, izložba slika i promocija sedme knjige „Sve po spisku–neki drugi put” književnice Maje Pandurov iz Zrenjanina bit će održana 14. ožujka 2023. godine u 18 sati u Gradskoj knjižnici Subotica. Uz autoricu gost će biti Gavra Vlašlkalin, pisac iz Zrenjanina koji će čitati ulomke iz vlastite posljednje, četvrte knjige, romana „Opsena” te stihove iz prethodnih knjiga. Moderator večeri i gost domaćin je Aleksandar Toković. Ovom prilikom Maja Pandurov će izložiti i svoje umjetničke slike i prezentirati jednu autorsku muzičku numeru.