18.4.2023.

Proglašenje rezultata likovnog natječaja

Gradska knjižnica Subotica poziva učitelje, profesore, roditelje i učenike na proglašenje rezultata i završnu svečanost likovnog natječaja „Knjižnica mog grada – moja knjižnica” koja će se održati u utorak, 25. travnja 2023. godine s početkom u 17 sati u staroj čitaonici Knjižnice. Na svečanosti će kratkim programom nastupiti Dječji orkestar „Presto” Muzičke škole u Subotici.

Nagrađeni radovi bit će prikazani na izložbi priređenoj u sklopu završne svečanosti, a nagrađeni učenici će za nagradu dobiti knjigu.

Gradska knjižnica Subotica srdačno očekuje sve sudionike natječaja!