12.5.2023.

„Večeri zavičajne povijesti” - „Zbirka Vince Zomborčevića”

Gradska knjižnica Subotica ove godine obilježava 70 godina od useljenja u sadašnju zgradu, a nekadašnju zgradu Nacionalne kasine, koju je projektirao arhitekt Ferenc Raichl. U znaku ovog jubileja pokreće manifestaciju „Večeri zavičajne povijesti te u utorak, 16. svibnja 2023. godine s početkom u 18 sati u Kataložnoj sobi priređuje izložbu pod nazivom „Zbirka Vince Zomborčevića.

Autorice izložbe su Ivona Vojnić Hajduk, viša diplomirana bibliotekarka i Anita Pálfi, diplomirana bibliotekarka.

Srdačno Vas očekujemo!