31.5.2023.

„Večeri zavičajne povijesti”: „ Povijest knjižnice pišemo skupa” – multimedijalni program

Srdačno Vas pozivamo na manifestaciju „Večeri zavičajne povijesti”. Fotografije iz života knjižnice i zajedničke doživljaje, svakodnevni rad i ekskurzijemožete vidjeti u multimedijskom programu pod nazivom „Povijest knjižnice pišemo skupa” u staroj čitaonici knjižnice, u utorak, 6. lipnja 2023. s početkom u 18 sati.

Autoricа multimedijalni programa је Irén Bognár, viša diplomirana bibliotekarka.

Srdačno Vas očekujemo!