11.9.2023.

Pozivnica

Srdačno Vas pozivamo na promociju knjige Maje Solar „A htjela sam“ („A htela sam”), koju je tiskala Nakladnička kuća „Enklava”, 14. rujna 2023. godine (četvrtak) s početkom u 18 sati u novoj čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Razgovor moderira pisac, književni kritičar i profesor književnosti Stefan Basarić.

Poetsko-prozna knjiga „A htjela sam” je ušla u najuži izbor za nekoliko nagrada („Biljana Jovanović”, Vitalova nagrada, „Branko Miljković”, „Vasko Popa”, „Milica Stojadinović Srpkinja”) a nagrađena je regionalnom književnom nagradom „Štefica Cvek”, kao i nagradom „Risto Ratković” za 2023. godinu.