26.9.2023.

Pozivnica

Srdačno Vas pozivamo na svečanu promociju knjige dr. Róberta Richarda Kissa „Ovako vide Mađare u svijetu” („Így látják a magyarokat a világban”) koja je doživjela 4. izdanje. Promocija će se održati u utorak, 3. listopada 2023. godine u 18 sati u staroj čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Dr. Róbert Richard Kiss je profesionalni novinar specijaliziran za turizam, dobitnik prestižne nagrade „Prima primissima”, stručnjak u oblasti komunikacije, poznata medijska ličnost, česti gost mnogih radijskih i televizijskih emisija te autor brojnih knjiga i znanstvenih publikacija.